Роботи з водовідведення: дорожня спецтехніка звільняє шляхи регіону від талого снігу

На Донеччині тривають роботи зі спуску води з проїзної частини автошляхів. Вжиті заходи з водовідведення дозволять врятувати асфальтобетонне покриття від передчасної руйнації та уникнути зимової слизькості на дорогах.

Зазначимо, що роботи з розширення узбіч (механізоване або ручне скидання надмірної концентрації талої води з проїзної частини, в тому числі завдяки прокопуванню додаткових водовідвідних каналів) майже завершено на автошляхах загального користування державного значення, – поступово снігоочищувальна техніка переміщується на основні маршрути й місцевої мережі.

Зокрема, Артемівською ДЕД виконано роботи зі спуску води на автошляхах державного значення: М-03 Київ – Харків – Довжанський, Т-05-04 Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка, Т-05-13 Красний Лиман – Артемівськ – Горлівка та Т-13-02 КПП «Танюшівка» Старобільськ – Артемівськ. Також силами Красноармійського автодору звільнено від талого снігу територіальну дорогу Т-05-15 Олександрівка – Красноармійськ – Костянтинопіль і автошляхи районного значення: С050948 Від /М-04/ – під’їзд до м. Селидове та С050949 Селидове – Гірник – Максимільянівка. Працівниками Краснолиманського автодору розчищено узбіччя місцевих автодоріг: С051020 Олександрівка – Коровій Яр – Рідкодуб, С051021 Дробишеве – Кіровськ та С051025 Від /Лозове – Олександрівка/ – Яцьківка.

Додамо, що вдень 29 січня на автомобільних дорогах області працювало 20 одиниць снігоочищувальної техніки. У роботах із зимового утримання було задіяно понад 30 працівників філій ДП «Донецький облавтодор». Задля ліквідації зимової слизькості впродовж минулої доби дорожньо-експлуатаційними організаціями було використано понад 600 т протиожеледних матеріалів.

Крім того, додатковими конусами з фрикційних матеріалів облаштовано автошляхи: Т-13-02 КПП «Танюшівка» Старобільськ – Артемівськ, О0507 Артемівськ – Весела Долина – Зайцеве та С050322 Від /М-03/ – Клинове – Мідна Руда – Відродження. Загалом, на узбіччя зазначених автодоріг вивезено понад 30 т піщано-соляної суміші.

Прес-служба САД у Донецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *