Автоматизована система закупівель

За 2 місяці в ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» має запрацювати автоматизована система закупівель. Окрім єдиної торгівельної платформи для усіх облавтодорів та їх філій, система включатиме в себе електронний документообіг, бухгалтерський облік, контроль за запасами матеріалів та можливість офіційного заключення договорів в електронному режимі між замовником та постачальником.
Вже у квітні через автоматизовану систему закупівель облавтодори та філії Компанії здійснюватимуть придбання основних матеріалів: бітум, паливо, мінеральні порошки для асфальтобетонних сумішей та фарбу. Через 8 місяців система має запрацювати на повну і будь-які товари закуповуватимуться лише через неї.
Такі зміни проводяться в рамках впровадження ERP – автоматизованої системи управління дочірніми підприємствами. Вона включає в себе електронний документообіг, бухгалтерський облік, контроль за закупівлями, геоінформаційні системи, контроль якості робіт, тощо. За допомогою системи, контроль можна здійснювати як за замовником, так і за підрядником. Це збільшить конкуренцію на ринку та підвищить якість роботи Компанії в цілому.
У зв’язку з викладеним вище, запрошуємо всіх добросовісних контрагентів ДП «Донецький облавтодор», а також інші підприємства до плодотворної співпраці з нашим підприємством в сфері реалізації свого предмету діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *