Обережно: ямковість!

Служба автомобільних доріг у Донецькій області попереджає водіїв про різке погіршення експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування!

Через несприятливі погодні умови, а саме різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом впродовж січневого періоду, на автошляхах регіону стрімко зросла ямковість!

Незважаючи на докладені дорожниками зусилля для порятунку автошляхів (оперативне розчищення доріг від наслідків снігових опадів та роботи зі спуску води з проїзної частини під час відлиги), погода все одно завдала нищівного «гідроудару» по асфальтобетонному покриттю – подекуди зрешетила його глибокими виїмками та ямами.

Служба автодоріг перепрошує за тимчасові незручності та закликає водіїв бути максимально пильними за кермом: не відволікатися на зовнішні чинники, особливо з настанням сумерків знижувати швидкісний режим і об’їжджати локальні руйнування!

Зазначимо, на даний час всі сили шляховиків зосереджені на ліквідації аварійної ямковості: тимчасові заходи здатні попередити подальше руйнування дорожнього покриття до проведення поточного ремонту.

За сприятливої погоди дорожники планують усунути новоутворені деформації впродовж наступних двох тижнів!

Прес-служба САД у Донецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *