Зимове утримання: на дорогах Донеччини триває аварійний ямковий ремонт

З початку року філіями ДП «Донецький облавтодор» відремонтовано близько 1 300 м2 дорожнього покриття. Аварійний ямковий ремонт, виконаний з використанням холодної органо-мінеральної суміші, дозволить захистити асфальтобетонне покриття від негативного впливу природних факторів та забезпечити безпечний проїзд автотранспорту.

Як повідомлялось раніше, взимку на автошляхах регіону стрімко зросла ямковість через різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом. Наразі аварійний ремонт триває на автомобільних дорогах загального користування державного значення та місцевих автошляхах, що входять до основних маршрутів пересування.

Додамо, що за вихідні працівниками Артемівської ДЕД було усунено локальні руйнування покриття міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський, біля с. Никифорівка, та національного автошляху Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь, поблизу м. Краматорськ.

Крім того, силами Красноармійського автодору було відремонтовано територіальні дороги Т-05-14 Добропілля – Красний Лиман, Т-05-15 Олександрівка – Красноармійськ – Костянтинопіль, а також автошляхи місцевого значення O0543 Олександрівка – Краматорськ та С050948 Від /М-04/ – під’їзд до м. Селидове. Загалом, за звітній період філіями облавтодору ліквідовано понад 300 м2 аварійної ямковості.

Зазначимо, 8 лютого у черговому режимі роботи перебувають 28 одиниць снігоочищувальної техніки: 18 комбінованих дорожніх машин (КДМ) та 10 навантажувачів. Наразі автошляхи загального користування мають «сухе» покриття (проблемні ділянки оброблено протиожеледними матеріалами).

Прес-служба САД у Донецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *