Дорожні знаки: у поточному році Служба автодоріг планує замінити 6,6 тис. покажчиків руху

За даними відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, у 2016-ому році на автошляхах регіону мають з’явитися 6 605 оновлених дорожніх знаків.

Зокрема, планується замінити 108 покажчиків індивідуального проектування (у тому числі знаків маршрутного орієнтування), 86 з яких буде встановлено на автошляхах загального користування державного значення.

Загалом, станом на 01.03.2016 р. на автомобільних дорогах області, на підконтрольній Україні території, знаходиться близько 29 тис. «постійних» дорожніх знаків, призначених для інформування учасників дорожнього руху щодо умов і режимів проїзду.

Як відомо, згідно вимог до експлуатаційного стану автомобільних доріг, у разі виявлення будь-яких відхилень від стандарту (ДСТУ), а також на період проведення дорожніх робіт на відповідних ділянках шляхів мають встановлюватися технічні засоби організації дорожнього руху та вводитися обмеження швидкості.

Зокрема, до тимчасових покажчиків руху відносяться: дорожні знаки, встановлені до зимового періоду, або покажчики щодо обмеження руху, зокрема, вантажівок з понаднормовою вагою у спекотний період року. Як повідомлялось раніше, з початку року, через різке погіршення експлуатаційного стану шляхів у зимовий період року, на дорогах області побільшалопопереджувальних дорожніх знаків (1.12 «Вибоїна»).

Прес-служба САД у Донецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *